אודות אתר Flik (פליק)

אתר Flik (פליק) השייך לקבוצת ״שאפ״ הוא פרי יוזמה חדשה של יזמים מנוסים בענף רפואת השיניים ואנשי אינטרנט מובילים בישראל, אשר חברו במשותף על מנת להביא שירות ייחודי לציבור הצרכנים בישראל. אתר Flik מאפשר לגולשים בו לקבל מענה מקצועי, מהיר ויעיל מרופאי שיניים הנמצאים בקרבה לאזור בו אתם מתגוררים.

כל רופאי השיניים והמרפאות שמופיעות באתר עומדים בסטנדרטים ובתנאי הסינון אותם קבעו מנהלי האתר כגון: רישיונות רופאים בתוקף, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית תקפה, מוניטין חיובי ברשת, תודעת שירות גבוהה, היעדר תביעות בגין רשלנות רפואית (במסגרת הנורמה המקובלת בענף) ועוד.

מדוע לחפש רופא שיניים דווקא אצלנו?

אם עד היום המפגש עם רופא השיניים וסגירת תוכנית הטיפול (כולל המחיר שעליו סיכמתם עם הרופא) הייתה חוויה בעייתית בלשון המעטה והרגשתם מעין לקוח שבוי הרי שאתר Flik (פליק) הופך את הבחירה ברופא השיניים לפשוטה, מהירה וגם כזו שתתאים לכיס שלכם. פיתחנו מנוע חיפוש ייחודי שיאתר עבורכם לא יותר מחמש מרפאות שיניים שנמצאות קרוב לבית שלכם. לא עוד אינדקס רופאי שיניים עם אלפי תוצאות שרק מסבכות אלא 5 מרפאות שנבחרו בפינצטה עבורכם ובהתאם להעדפות שלכם (אזור מגורים, סוג הטיפול בו אתם מתעניינים והתקציב הכספי שעומד לרשותכם).

איך זה עובד?

עונים על 3 שאלות פשוטות - עיר מגורים (אם תאפשרו לנו לקבוע את מיקומכם תוכלו לדלג על שאלת אזור המגורים), סוג הטיפול בו אתם מעוניינים ובנוסף, איזה תקציב עומד לרשותכם. לאחר שעניתם על 3 השאלות, מנוע החיפוש המיוחד שפיתחנו יציג לכם עד 5 מרפאות ו/או רופאי שיניים בסביבת המגורים שלכם, תוכלו לקרוא ולקבל מידע על כל רופא שיניים שמופיע ברשימה ולאחר מכן תוכלו לקבוע תור לייעוץ מקצועי במהירות ע״י התקשרות ישירה לרופא השיניים (בקרוב תוכלו לקבוע בעצמכם תור לייעוץ ישירות ליומן של רופא השיניים דרך האתר שלנו!) או שתוכלו להשאיר את מספר הנייד שלכם ותקבלו שיחת ייעוץ חינם ומענה מהיר ומקצועי תוך דקות.

מצאו רופא שיניים קרוב לבית

אם אין לכם רופא שיניים קבוע או לחילופין אם אתם מרגישים לקוח ״שבוי״ אצל הרופא הישן שלכם ואתם זקוקים לטיפול שיניים או צריכים לעבור בדיקה שגרתית תוכלו לעשות זאת עכשיו ע״י חיפוש במנוע המיוחד שפיתחנו ובו תקבלו לא יותר מחמישה רופאים או מרפאות שיניים קרוב לבית שלכם ובתקציב שמתאים לכם, ענו על 3 שאלות קצרות ובחרו את רופא .השיניים הבא שלכם

יתרונות השירות של אתר Flik

חוסכים בזמן – חיפוש רופא שיניים במועד שנוח לכם, 24 שעות ביממה, והכל דרך המחשב. Flik נותן מענה מהיר וסקירה של רופאי שיניים שכבר בדקנו עבורכם וחוסך לכם זמן יקר. תוכלו לקבוע (שירות שיתאפשר תוך מספר שבועות) תור לפגישת ייעוץ בחינם לבדיקה ללא עלות דרך האתר בזמן שנוח לכם וזאת מבלי לשוחח בכלל עם הרופא או צוות המרפאה.

חוסכים כסף – תוכלו להתאים את התקציב שלכם בהתאם למחיר שמבקשים רופאי השיניים (לרופאי שיניים אסור לפרסם מחירון טיפולים ברשת האינטרנט אלא רק במרפאה עצמה). אנחנו כבר בדקנו את המחירונים וקיטלגנו את הרופאים בהתאם למחיר שהם גובים עבור טיפולי השיניים השונים, לכם נותר רק לבחור את רמת המחירים שבה אתם מעוניינים (כמה שפחות, רגיל וכמו שמוקבל בענף או מרפאות בוטיק יוקרתיות).

הכוח בידיים של הלקוח - Flik מהווה מהפכה של ממש בענף רפואת השיניים בישראל. החל מעכשיו, אתם הם אלו שמחליטים בהתאם לשיקולים שלכם באיזה רופא שיניים לבחור.

השוואה בין מרפאות שיניים - השוואה חכמה בין מרפאות ורופאי שיניים שונים והתחרות הסמויה שמתבצעת בין רופאי השיניים שפועלים באותו האזור הגיאורגפי שלכם משחקת לידיים שלכם! באמצעות המנוע החכם של Flik אתם יכולים לבחור מבין כמה רופאי שיניים שקרובים אליכם ולשפר את הצעות המחיר שתקבלו באופן משמעותי! השוואה רק בין מחירי הטיפול עשויה להוביל להחלטה שגויה שתברר בסופו של יום גם כיקרה. פרט למחיר שקללו עוד מספר פרמטרים על מנת שתקבלו את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

פרסמו אצלנו!

פליק - מצאו את רופא השיניים החדש שלכם

אתר Flik (פליק) מבית שאפ יחד עם שותפיו האחרים לרעיון, נחשב למוביל ופורץ דרך בענף רפואת השיניים ובתחום ההצעות המרוכזות (״לידים״) למגוון טיפולים אסתטיים. כל רופא שיניים או מרפאה שעומדת בסטנדרטים אותה קבעו מנהלי האתר - אמינות כלפי הלקוח, שקיפות מלאה, שמירה על פרטיות המשתמש, ייעוץ מקצועי נטול אינטרסים ושרות אדיב ולא מתפשר, מוזמן לפנות אלינו ולהצטרף לרשימה מכובדת של בעלי עסקים בענף רפואת השיניים הנהנים מהשירות אותו אנו מספקים בכפוף לעמידה בתנאי הסינון אותם קבענו ועליהם נוכל להרחיב בשיחת טלפון.

תודה צוות Flik - רופאי שיניים בקליק

רופאי שיניים או מרפאות שמעוניינות לפרסם באתר Flik יכולים ליצור איתנו קשר:

בטלפון (אורי): 052-2306113

בדוא״ל: info@kliktic.com

במשלוח דואר: הגלעד 16, גני תקווה

לתקנון האתר לחצו כאן


מצאו את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבורכם

ממומן
photo

איילון המרכז להשתלות שיניים

זקוקים לטיפולי שיניים מורכבים? אנחנו מזמינים אתכם למרפאה מרשימה הממוקמת ברמת גן, במתחם הבורסה ליהלומים ומציעה לכם הלקוחות את חוויות הטיפול האיכותית והמקצועית ביותר, תחת קורת גג אחת תוך שימת דגש על יחס אישי, הקשבה והתאמת טיפול ספציפי לכל לקוח.

  • כתרי זירקוניה בסריקה
  • ייעוץ ללא עלות
  • מרפאה חדשנית