יישור שיניים איירוק

מהיום אפשר להמשיך לצחוק ולדבר בחופשיות גם בזמן טיפול יישור שיניים, מבלי שאף אחד יראה ויהיה מודע לכך שאתם בעיצומו של טיפול אורתודנטי. השיטה החדשנית הפכה לסיפור הצלחה ברחבי העולם בזכות האיכות, התכנון והייצור הממוחשבים המבטיחים דיוק מקסימלי והתאמה אישית מעולה ומעל הכל – בזכות התוצאות המרשימות.

שיטת iROK היא שיטה חדשנית מבוססת טכנולוגית לייזר תלת ממדית ממוחשבת, המאפשרת טיפול יישור שיניים בלתי נראה, מהיר ומדויק. יישור שיניים איירוק מתבצע באמצעות סדרה של קשתיות פלסטיק שקופות אשר מיוצרות בהתאם למידות המטופל וגורמות לתזוזה הדרגתית ומדודה של השיניים עד לקבלת קשת שיניים אופטימלית וחיוך מושלם.

תהליך הטיפול כולל ארבעה שלבים עיקריים: תכנון טיפול ממוחשב, הדמייה תלת ממדית, סריקה אופטית ולבסוף - ייצור סדרת הקשתיות באמצעות לייזר. הקשתיות ניתנות למטופל בטיפול הראשון כאשר מידי 2-3 שבועות מחליפים קשתית בהתאם להנחיות הרופא.

מצאו רופא שיניים קרוב לבית

אם אין לכם רופא שיניים קבוע או לחילופין אם אתם מרגישים לקוח ״שבוי״ אצל הרופא הישן שלכם ואתם זקוקים לגשר בשיניים תוכלו לעשות זאת עכשיו ע״י חיפוש במנוע המיוחד שפיתחנו ובו תקבלו לא יותר מחמישה רופאים או מרפאות שיניים קרובות לבית שלכם ובתקציב שמתאים לכם, ענו על 3 שאלות קצרות ובחרו את מיישר השיניים הבא שלכם.


שיטת iROK לעומת השיטה המסורתית

השיטה המסורתית - בשיטה המסורתית הגשר בולט לעין ובעל אסתטיקה ירודה. במהלך הטיפול מודבקים לשיניים סמכים המחוברים בחוטי מתכת כאשר הלחץ המופעל על החוטים גורם לתזוזת השיניים עד להגעתן למיקום האופטימלי. הגשר קבוע ולא ניתן לשליפה ולכן קשה לשמור על רמה גבוהה של היגיינה דנטלית. בשיטה זו אין דרך לדעת מראש איך תיראה התוצאה הסופית ולכן היא בגדר נעלם עד לסיום הטיפול.

השיטה המודרנית - בשיטה המודרנית הקשתיות שקופות ואין נראות כלל כך שמתאפשרת אסתטיקה דנטלית ברמה גבוהה ביותר, תזוזת השיניים מבוקרת ומדודה והקשתיות ניתנות לשליפה בזמן צחצוח שיניים וניקוי שיננית כך שניתן לשמור על היגיינה דנטלית גבוהה. והכי חשוב, התוצאה הסופית ידועה מראש ומוצגת למטופל באופן וירטואלי באמצעות הדמייה ממוחשבת, כך שאין הפתעות וניתן לדעת בדיוק איך ייראה החיוך בסיום הטיפול.

מצאו רופא שיניים קרוב לבית

אם אין לכם רופא שיניים קבוע או לחילופין אם אתם מרגישים לקוח ״שבוי״ אצל הרופא הישן שלכם ואתם זקוקים לגשר בשיניים תוכלו לעשות זאת עכשיו ע״י חיפוש במנוע המיוחד שפיתחנו ובו תקבלו לא יותר מחמישה רופאים או מרפאות שיניים קרובות לבית שלכם ובתקציב שמתאים לכם, ענו על 3 שאלות קצרות ובחרו את מיישר השיניים הבא שלכם.


יתרונות שיטת איירוק

בלי גשר – יישור השיניים מתבצע ללא גשר מגביל ומפריע אלא באמצעות קשתיות שקופות ועדינות שמאפשרות המשך התנהלות יומיומית רגילה. המטופל מקבל מראש סדרה של קשתיות ובכל כמה שבועות מחליף קשתית עד לגמר הטיפול.

מהירה וקצרה – הטיפול קצר מאד ונמשך 6-10 חודשים בלבד.

התאמה אישית – תוכנה מתקדמת מתכננת את סדרת הקשתיות וטכנולוגיית לייזר תלת ממדית מייצרת את הקשתיות בהתאמה מושלמת למידות הפה והשיניים.

תוצאות ידועות מראש – עוד לפני תחילת הטיפול רואים את התוצאה הסופית בהדמיה ממוחשת תלת ממדית כך שאין מקום להפתעות ולאכזבה.

נוחות מקסימלית – הקשתיות ניתנות לשליפה מהירה כך שאין הגבלה לאכול כל מה שרוצים ולצחצח את השיניים בקלות ובצורה אפקטיבית ללא גורם מפריע.

מחיר אטרקטיבי – בהשוואה לשיטות אחרות המציעות יישור שיניים שקוף, שיטת איירוק מציעה מחיר נמוך יותר. הדבר נובע מהעובדה שסדרת הקשתיות לטיפול כולו נעשית בהכנה מראש ובכך נחסכות פגישות רבות לצורך מדידות.


יישור שיניים איירוק שאלות ותשובות

ש. מתי בדרך כלל משתמשים בשיטת איירוק?

ת. במשתמשים בשיטת איירוק במצב בו למתרפא יש מנשך פתוח, שיניים קדמיות בולטות/עקומות, מרווחים גדולים בין השיניים, צפיפות יתר, סטיית קו אמצע ובמצב של מנשך עמוק. יישור שיניים איירוק יתאים מאוד למבוגרים.

 

ש. האם טיפול בשיטת iROK כרוך בכאבים?

ת. לא. בניגוד ליישור שיניים בשיטה המסורתית הכרוך בכאבים, בשיטת iROK אין כאבים, אם כי תחושת אי נוחות זמנית עלולה להופיע אצל חלק מהמטופלים ולחלוף תוך מספר ימים.

 

ש. האם צריך להרכיב את הקשתיות כל הזמן?

ת. לא. צריך להרכיב את הקשתיות 20-22 שעות ביממה. יש להסירן בזמן הארוחות ובזמן צחצוח שיניים וניקוי הפה.

 

ש. באיזה גיל ניתן להתחיל טיפול בשיטת iROK?

ת. טיפול בשיטת iROK מתאים לגילאים צעירים 14-15 לערך.

 

ש. כמה זמן אורך טיפול בשיטת iROK?

ת. משך הטיפול בשיטת איירוק הוא כחצי מהזמן הנדרש ליישור שיניים בשיטה המסורתית. אורכו של הטיפול ידוע מראש ונקבע על פי מספר הקשתיות הנדרשות להשלמת הטיפול בהתאם לליקוי ולמצב הפה. בממוצע הטיפול אורך בין 6-10 חודשים בלבד.

 

ש. איך שומרים על ניקיון הקשתיות?

ת. רצוי לנקות את הקשתיות השקופות בתמיסה לניקוי תותבות או בסבון נוזלי ומברשת ולשטוף במים קרים.

 

ש. האם הקשתיות גורמות לשינוי בדיבור?

ת. לא. תיתכן פגיעה זמנית בשטף הדיבור בהברות מסוימות, אך כעבור יום - יומיים כשמתרגלים לקשתיות הדיבור חוזר להיות בדיוק כפי שהיה קודם לכן.

 

ש. מאיזה חומר עשויות הקשתיות?

ת. הקשתיות השקופות עשויות מחומר תרמופלסטי ייחודי שפותח במיוחד לצורך יישום שיטה זו.

 

ש. כמה עולה יישור איירוק?

ת. אפשר להגיד כי איירוק היא אינה שיטה זולה ליישור שיניים והמחיר ממנו תאלצו להיפרד עבור לסת אחת יהיה בין 4,500 ש״ח למקרים קלים ועד 8,500 ש״ח למקרים קשים יותר.


מצאו את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבורכם